ایمپورتنت سئو برای شفافیت بیشتر فعالیت های خود ، اقدام به وضع قوانین و مقررات سئو می کند. در قوانین زیر منظور از کارفرما مشتریان عزیز و مجری ایمپورتنت سئو می باشد.

قوانین و مقررات سئو :

۱- تعیین مبلغ انجام پروژه ها با آنالیز وب سایت مشتری و سطح رقابت در کلمات کلیدی منتخب می باشد.

۲- کلمات کلیدی منتخب توسط مجری با هماهنگی کارفرما خواهد بود و در صورت شروع پروژه امکان تغییر کلمات کلیدی ( Keywords) وجود ندارد و برای تغییر نیاز به تنظیم قرار داد جدید با شرایط مالی جدید خواهد بود .

۳- سایت های تازه تاسیس که نیاز به محتوا (content) دارند باید در هنگام شروع پروژه بهینه سازی سایت اقدام کنند و مجری تعهدی نسبت به ایجاد محتوا در وب سایت آن ها ندارد.

۴- نمونه قرار داد ایمپورتنت سئو بزودی در سایت قرار خواهد گرفت که بسته به نوع پروژه قابل تغییر خواهد بود .

۵- در صورت نیاز به آموزش سئو مجری در تعیین میزان هزینه دارای اختیارات است و آموزش های پایه برای کار با سایت و یا تولید محتوا و حفظ بهینه سازی کلی سایت به صورت رایگان خواهد بود.

۶ – کارفرما موظف است نکاتی را که مجری در جهت حفظ رتبه سایت گفته می شود را اجرا و از اقدامت خود سرانه در جهت اعمال هرگونه تغییری جدا خود داری کند.

۷- شرکت های طراحی سایت برای همکاری نیاز به هماهنگی و قرار داد جدید دارند که شامل بند ۴ این قوانین نخواهد بود.

۸- حداقل زمان ممکن برای بهینه سازی سایت ۲ هفته و کسب رتبه در کلمات کلیدی حداقل ۲ ماه خواهد بود که حداکثر آن بستگی به رقابت و پتانسیل سایت کارفرما خواهد داشت.

۹-کارفرما نسبت به اعمال لوگو و یا درج امضای خود در سایت مجری دارای اختیارات می باشد.

۱۰- در صورت نیاز به پشتیبانی ماهیانه و بلند مدت نیاز به هماهنگی می باشد.

۱۱- تمام مشتریان عزیز ایمپورتنت سئو  بعد از رسیدن به رتبه مورد نیاز خود از پشتیبانی رایگان ما از ۳ تا ۶ ماه بهره مند خواهند شد.

۱۲ – استفاده از پلاگین (افزونه) های مجاز ویا هر نوع کد و یا تغییر در ساختار سایت بدون هماهنگی با مجری میتواند باعث لغو انجام پروژه از طرف مجری شود که در این صورت کارفرما موظف به پرداخت هزینه تعیین شده می باشد.

-در آخر باید یاد آور شویم که سئو یک فرآیند زمان بر است که در صورت استفاده از تکنیک های بلک هت در دراز مدت برای سایت صدمات جبران ناپذیری به ارمغان خواهد آورد پس در این موضوع عجله نکنید تا با هماهنگی تیم ایمپورتنت سئو به نتایج برتر موتور های جستجو دست پیدا کنید. ( اهسته ارتقا پیدا کنیم و پیوسته بمانیم )

با تشکر _ تیم بهینه سازی ایمپورتنت سئو

  • بازدید : ۴۰۷